Przelot samolotem (Air Taxi)

To, co jeszcze kilka lat temu wydawało się zupełnie niedostępne, w chwili obecnej jest na wyciągniecie ręki. Jako doświadczona firma lotnicza działając samodzielnie lub przy współpracy z operatorami lotniczymi oferujemy Państwu usługi Air Taxi (taksówki powietrznej) wykonywane przez doświadczonych pilotów i operatorów.

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku usług lotniczych. Swoją ofertę dedykujemy wszystkim tym Klientom, którzy cenią sobie najwyższej jakości standardy obsługi, poszukując jednocześnie prostego sposobu na szybkie i wygodne przemieszczanie się pomiędzy wybranymi punktami w kraju i na świecie. Mamy świadomość tego, ile w dzisiejszych czasach znaczy wyczucie czasu i punktualność. Dlatego staramy się zagwarantować możliwie najkrótszy czas oczekiwania na udostępnienie odpowiedniego samolotu co pozwala na wykonanie usługi w deklarowanym przez nas czasie.

Przelot samolotem (Air Taxi) – taksówka powietrzna na zamówienie

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi. W odniesieniu do kosztów bardzo wiele zależy od umiejętności optymalnego panowania przelotów i doboru odpowiedniej maszyny i operatorów usługi.

Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami zainteresowanymi wynajmem air taxi, a właścicielami samolotów, które mogą świadczyć tego typu usługi. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych kontaktów. Wybieramy tylko niezawodne maszyny w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym. Oferujemy konkurencyjne stawki oraz możliwość uzyskania zniżek przy wynajmie długoterminowym.

5 Przelot samolotem Air Taxi

6 Przelot samolotem Air Taxi

Taxi powietrzne – szybkość, komfort i bezpieczeństwo

Korzystając z usług w formule taksówki powietrznej nie musisz martwić się korkami na drodze oraz goniącymi Cię terminami. Jedyna Twoja aktywność ogranicza się do zamówienia  celu podróży samolotem z określoną liczbą pasażerów, ilością bagażu i terminem a całą resztą zajmiemy się my: zapewnimy odpowiedni samolot, operator AOC lub pilot zorganizuje przelot na wybranej przez Ciebie trasie.

Niezależnie czy jesteś biznesmenem, który z uwagi na natłok obowiązków zawodowych oraz mnogość spotkań z kontrahentami i dostawcami, czy też chcesz jedynie zaoszczędzić sobie czas, jaki musiałbyś spędzić na podróży konwencjonalnymi środkami transportu, usługa Air Taxi z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W swojej ofercie posiadamy luksusowe air taxi dla klientów VIP, taksówki powietrzne o standardzie business class z możliwością wyposażenia kabiny w niezbędny sprzęt biurowy oraz standardowe air taxi pokonujące trasy wewnątrzkontynentalne.

7 Przelot samolotem Air Taxi

Air Taxi helikopterem – ląduj tam, gdzie nie mogą samoloty

Większość komercyjnych przewoźników koncentruje się na wykonywaniu lotów z wykorzystaniem małych samolotów kursujących pomiędzy lotniskami umożliwiającymi ich bezproblemowy start oraz lądowanie. Świadczone w ten sposób usługi sprawdzają się znakomicie w przypadku zleceń obejmujących loty na standardowych trasach, wykorzystujące podstawowe porty lotnicze w kraju, których wykorzystanie często nie jest możliwe.

Nieraz może okazać się, że bardziej korzystny a w szczególności szybszy będzie śmigłowiec (helikopter) Helipoland. W szczególności wtedy, gdy odległości do pokonania nie są duże lub w pobliżu miejsca, do którego będziesz chciał dotrzeć, nie będzie znajdować się odpowiednie lotnisko lub lądowisko, np. poprzez podmokłą nawierzchnię trawiastą lub brak dostępności paliw lotniczych. Niekiedy może to ograniczyć opłacalność skorzystania z samolotów celem dotarcia do obranego przez Ciebie miejsca. Decydując się korzystać z naszych usług w zasadzie pozbywasz się tego problemu. Udostępniane przez nas śmigłowce (helikoptery) umożliwiają lądowanie w znacznie większej ilości miejsc, aniżeli ma to miejsce w przypadku samolotów. Lądujemy wszędzie tam, gdzie pozwalają nam na to przepisy prawa, nie wyłączając także małych, prywatnych lądowisk, które założyć może każda osoba fizyczna, dysponująca odpowiednią nieruchomością lub po prostu na prywatnych działkach za zgodą zarządzającego terenem.
8 Przelot samolotem Air Taxi