Wynajem samolotów

Myślisz o samolocie, bo jest szybkim sposobem na komfortowe i bezpieczne pokonywanie dużych odległości lub potrzebujesz samolotu w celu realizacji specjalnego transportu / usługi? Wynajem samolotów pozwala na samodzielne lub wspólnie z innymi pasażerami błyskawicznie pokonywanie setek, a nawet tysięcy kilometrów.
Chciałbyś zdobywać doświadczenie lotnicze przez budowanie nalotu na lekkim samolocie lub po prostu wzbić się w powietrze dla podziwiania widoków? Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów realizacji tych celów na jednym z naszych samolotów.

Co oferujemy ?

  • loty widokowe – zapoznawcze
  • wynajem samolotów lekkich do budowania nalotu
  • chartery samolotów na indywidualne potrzeby transportu/usług
  • loty biznesowe, turystyczne VIP, tzw. powietrzna taksówka (Air-Taxi)

0 Wynajem samolotów
W Planepoland możesz wynająć samolot, który będzie do Twojej dyspozycji 24/7, wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Oferujemy samoloty różnego typu, pomagamy w zaplanowaniu najdogodniejszych dla Ciebie miejsc startu i lądowania. Korzystając z samolotu możesz mieć pewność, że to najszybszy i najskuteczniejszy środek transportu na długich dystansach. Pokonywanie mniejszych odległości lub po prostu błyskawiczny transport z domu lub firmy do samolotu zapewnić mogą śmigłowce Helipoland (zobacz).

22 Wynajem samolotów

Loty biznesowe, turystyczne VIP, tzw. powietrzna taksówka (Air Taxi)

Air taxi to termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem posiadając własną flotę, kontakty z liniami lotniczymi i prywatnymi właścicielami samolotów możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w konkurencyjnych cenach. Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być zbyt drogi.

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z PlanePoland. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach, specjalizując się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami.

Osoby zainteresowane odbyciem podróży powietrznej wybierać mogą pomiędzy lotami samolotem śmigłowym o napędzie tłokowym lub turbinowym, małym samolotem pasażerskim lub ekskluzywnymi samolotami biznesowymi tzw. „private jet” a także śmigłowcem (helikopterem).

Chartery samolotów na indywidualne potrzeby transportu/usług

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów o różnym standardzie i osiągach. Współpracujemy również z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Obserwujemy zmieniające się potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

4 Wynajem samolotów

Każde zapytanie związane z organizacją przelotu z punktu A do B wyceniane jest w sposób indywidualny w zależności od wielu czynników oraz szczegółów wskazanych przez zamawiającego. Na ostateczną cenę przelotu składa się wiele zmiennych, wśród których podstawowe znaczenie mają takie ustalenia jak miejsce startu i lądowania, długość lotu oraz odległość do przebycia, wybrana maszyna powietrzna. Lot odbyć można partycypując w kosztach wraz z resztą osób znajdujących się na pokładzie lub osobiście ze swoim pilotem. W celu uzyskania orientacyjnej ceny zapraszamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pojawiające się pytania oraz przygotować indywidualną wycenę.

Dlaczego spośród wymienionych maszyn powietrznych niekiedy warto zdecydować się na śmigłowiec (helikopter) Helipoland? Wybór tej właśnie maszyny pozwala na praktycznie dowolny wybór miejsca startu i lądowania. Warunkowany jest on jedynie istnieniem w okolicy planowanego startu lub lądowania miejsca określanego w prawie lotniczym jako lądowisko, podlegającego wpisowi do ewidencji prowadzonej przez Urząd Lotnictwa Cywilnego lub po prostu prywatnej posesji, na której zmieści się śmigłowiec. Na chwilę obecną ULC posiada w swoim rejestrze ponad 300 zarejestrowanych lądowisk.

3 Wynajem samolotów

Loty widokowe – zapoznawcze

Chcesz zobaczyć swoje otoczenie z niecodziennej perspektywy? Wybierz lot rekreacyjny z Planepoland. Będziesz mógł podziwiać świat z lotu ptaka, siedząc wygodnie na pokładzie samolotu. Odkryj na nowo urok swoich ulubionych miejsc, o dowolnej porze roku i dnia. Jakim samolotem odbędzie się lot? W Planepoland możesz sam wybrać samolot jakim chcesz polecieć. Wybór samolotu zależy najczęściej od liczby osób jakie chciałbyś ze sobą zabrać w powietrze. Dokąd latamy? Po wybraniu samolotu sam zdecydujesz, gdzie polecimy. Szczególnie emocjonujące są wycieczki ponad szczytami wysokich gór. Dlatego polecamy loty rekreacyjne dookoła w Beskidach, zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie.

Wynajem samolotów lekkich do budowania nalotu

Oferujemy wynajem szkolnych samolotów lekkich, które można wykorzystywać z instruktorem lub bardziej doświadczonym pilotem-„bezpiecznikiem”. Z naszą pomocą  zdobędziesz doświadczenie niezbędne w rozwoju kariery zawodowej pilota (tzw. budowanie nalotu) lub przydatne w rozwoju umiejętności i podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa pilotów „turystycznych”.