Loty widokowe

Chcesz zobaczyć swoje otoczenie z niecodziennej perspektywy? Wybierz lot rekreacyjny z Planepoland. Będziesz mógł podziwiać świat z lotu ptaka, siedząc wygodnie na pokładzie samolotu. Odkryj na nowo urok swoich ulubionych miejsc, o dowolnej porze roku i dnia.

Jakim samolotem odbędzie się lot widokowy?

W Planepoland możesz sam wybrać samolot jakim chcesz polecieć. Może to być mały dwuosobowy samolot Evektor SportStar RTC, zwinny i niezwykle widokowy górnopłat Cessna 172, który pomieści oprócz Ciebie i pilota także 2 pasażerów. Albo sześciomiejscowa Cessna 206 lub jeszcze większy samolot, których zalety wykorzystywane są przede wszystkim w lotach długodystansowych. W celu podziwiania widoków z lotu ptaka nieraz warto przesiąść się w śmigłowiec Helipoland, który nie koniecznie musi stacjonować na lotnisku lecz np. przy hotelu, w którym się znajdujesz.

1 Loty widokowe

Widok z pokładu samolotu na śmigłowiec Helipoland w lotach górskich – wyprawa R 44 dookoła Tatr

Dokąd latamy?

Po wybraniu samolotu sam zdecydujesz, gdzie polecimy. Szczególnie emocjonujące są wycieczki samolotem lub helikopterem ponad szczytami wysokich gór. Dlatego polecamy loty rekreacyjne dookoła Tatr, zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie.

Dlaczego warto wybrać się na lot rekreacyjny?

Lot rekreacyjny to coś więcej niż zwykła wycieczka. Poznaj świat z innej perspektywy, spójrz z góry na rzeczy, które dotychczas widziałeś stąpając twardo na ziemi. Dzięki Planepoland Twój lot widokowy nabierze całkiem innego wymiaru. Zobaczy znane miejsca, będziesz mógł zachwycić się pięknem terenu z widoku ptaka.

Kogo mogę zabrać na lot widokowy?

W zależności od samolotu, najczęściej na lot widokowy możesz zabrać od 1 do 4 osób. Pokaż swojej rodzinie, jak piękny jest obszar w którym na co dzień żyją. To może być naprawdę wyjątkowo przygoda dla Twoich dzieci, które cały rok będą wspominać rekreacyjny lot samolotem.

Romantyczny lot widokowy w nocy

Pragniesz zabrać swoją partnerkę na wyjątkową randkę, której nie zapomni do końca życia? Umów się na wieczorny lot podczas zachodu słońca. Wieczorna pora umożliwia poznać urok miejsc zarówno przy świetle słońca, jak i obserwować ziemię oświetloną lampami i oświetleniem ulicznym. Nie zapominamy także o zachodzie słońca, który z podkładu samolotu lub śmigłowca gwarantuje dodatkowe emocje.

2 Loty widokowe

Kraków nocą z lotu ptaka

Loty widokowe – skontaktuj się z nami, by zorganizować swój lot rekreacyjny.