Czarter samolotów

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy pragną w sposób szybki, komfortowy i bezpieczny zorganizować lot samolotem w celu transportu osób lub towarów. Dla Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów o różnym standardzie i osiągach i w konkurencyjnych cenach.

Pod pojęciem czarteru, używanym powszechnie w żegludze, transporcie kolejowym oraz lotnictwie, rozumieć należy wynajem samolotu na własne potrzeby. Dotyczyć może statku powietrznego powierzanego czarterującemu wraz z załogą (pilotem oraz obsługą) lub bez niej. Możliwe są także warianty związane z powierzeniem samolotu wraz z obsługą w dane miejsce na określony czas (tzw. time charter), albo też wyczarterowanie statku powietrznego na kilka rejsów wykonywanych w nieregularnych odstępach czasu.

Na czym polega czarter samolotów?

Zależnie od Państwa potrzeb, oczekiwań oraz budżetu możemy zaproponować wynajem różnych samolotów – od luksusowych odrzutowców, przez maszyny w pełni dostosowane do potrzeb klienta biznesowego, aż po niewielkie taksówki powietrzne idealne do lotów krajowych:

  • samoloty dla klientów VIP stanowiące połączenie luksusu i najlepszych w swojej klasie osiągów, które zaspokoją oczekiwania najbardziej nawet wymagających pasażerów;
  • samoloty business class łączące wygodę kabin z funkcjonalnością w pełni wyposażonego biura, którego możliwości zadowolą każdego businessmana w podróży służbowej;
  • samoloty dedykowane dla pasażerów odbywających podróże prywatne, które charakteryzują wyjątkowo wygodne i funkcjonalne wnętrza, duże luki bagażowe oraz bardzo dobre osiągi;
  • standardowe air taxi dla klientów, którzy przedkładają szybki transport lotniczy w konkurencyjnych cenach nad jakość wykończenia kabin oraz walory estetyczne samolotu.

5 Czarter samolotów6 Czarter samolotów

Czas to pieniądz

Wynajem samolotu dyspozycyjnego to oferta dla klientów, dla których czas ma nadrzędne znaczenie, a częste podróże wiążą się z jego coraz większą stratą. Kiedy spotkań w różnych miejscach kraju jest wiele i nie warto tracić czasu na przejazdy i noclegi – polecamy wynajem prywatnego samolotu. Tutaj pilot i samolot są do Państwa wyłącznej dyspozycji przez cały czas trwania podróży.

Przepełnione lotniska, długie kolejki do odprawy oraz kontroli bezpieczeństwa, częsty brak bezpośrednich połączeń i konieczność przesiadek sprawiły, iż  od dawna podróże samolotami rejsowymi stały się czasochłonne oraz uciążliwe. Wybierając podróż samolotem businessowym to Państwo ustalają rozkład oraz trasę podróży. Przybywacie Państwo na  lotnisko na krótko przed wylotem przechodząc wszelkie procedury odprawy bardzo szybko oraz sprawnie w terminalach General  Aviation bądź VIP przeznaczonych wyłącznie do obsługi lotów prywatnych.

7 Czarter samolotów